Безпечна санітарія, здоров’я та гідність

 

Безпечна санітарія, здоров’я та гідність:

Впровадження екосанітарних (сухих) туалетів та очищення господарських стічних вод за допомогою фільтруючих колодязів для шкіл та приватних господарств

Донори: Fondation Ensemble, Франція, Міністерство закордонних справ Королівства Нідерланди
Учасники-партнери: Чорноморський жіночий клуб, ВЕГО «MAMA-86», WECF
Проблематика: Вода, Здоров’я, Санітарія
Термін впровадження: 10/2007 — 09/2010

Проект впроваджується у партнерстві з Жінками Європи за спільне майбутнє (Women of Europe for Common Future) протягом трьох років у сільських громадах за фінансової підтримки Fondation Ensemble (Франція).

Проект також спів-фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Нідерланди за програмою MFS WECF «Підвищення можливості та місцеві дії» (Empowerment and Local Action), що розпочалася у січні 2008 р.

Головне завдання проекту — забезпечити стале та недороге вирішення проблеми покращання санітарних умов в приватних будинках та школах у проектних регіонах.

Завдання проекту:
Підвищення рівня життя та почуття гідності у населення шляхом побудови екосанітарних туалетів та систем відведення господарчих стічних вод, навчання користувачів як безпечно компостувати та повторно використовувати поживні речовини з метою покращення врожаю.
Проведення семінарів та тренінгів для користувачів та будівельників екосанітарних туалетів сприятиме розповсюдженню досвіду будівництва, використання екосан туалетів та безпечного повторного використання поживних речовин, дозволить поширити рівень обізнаності населення з питань санітарії та безпечної питної води.
Проведення моніторингу колодязної води та розроблення Планів безпеки по воді у регіонах проекту.
Поширення інформації щодо переваг органічного землеробства.

Для контактів:
Добровольська Наталія тел. +380 48 7155055

Діяльність за проектом: