Оціночне дослідження

 
Оціночні дослідження були проведені, у серпні – грудні 2008 року, у селах, розташованих на березі річки Кучурган і Кучурганского лиману.
У громадах, охоплених соціально-економічним і гендерним оглядом проживає близько 16000 людей.
За результатами дослідження було підготовлено звіт.

У представлений звіт увійшли результати оціночного дослідження проведеного в 32 співтовариствах півдня України в басейні річки Кучурган, у рамках проекту “Демократизація басейнового управління”, здійснюваного громадською організацією “Чорноморський жіночий клуб” у партнерстві з Європейською мережею організацій “Жінки Європи за спільне майбутнє” (WECF), при фінансовій підтримці департаменту MATRA Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Головними демографічними тенденціями для перерахованих населених пунктів є природня й механічна (міграційна) зменшення населення.
Ситуація збільшується низьким рівнем життя населення й величезними складностями із працевлаштуванням. Люди працездатного віку намагаються виїхати із села або на навчання, або в пошуках оплачуваної роботи. У селах більшість населення – пенсіонери й школярі.
Етнічний склад сіл в основному представлений багатонаціональним населенням з перевагою російського й українського населення.
Більшість сіл була засновано 200 років тому німецькими поселенцями.

Скачати звіт