Готуємо «різдвяне диво» для дітей захисників України

Напередодні Різдвяних свят хочемо нагадати Вам про проект «Діти хочуть миру», який створений для реабілітації дітей з України, який реалізується для дітей українських захисників і захисниць. Коротке відео про проект, який відбувся в липні цього року дивіться на нашому сайті.

Соціальний українсько-грузинський проект «ДІТИ ХОЧУТЬ МИРУ!» є волонтерським проектом, який створений у 2017 році для моральної та психологічної підтримки українських дітей віком 10-14 років, чиї батьки захищають (захищали) незалежність і територіальну цілісність України, а також для дітей українських волонтерів.
Зауважимо важливий аспект. Цей проект реалізується для дітей, які на даний час проживають в Україні. Ці діти перебувають у складній ситуації, яка постійно погіршується (відсутність електроенергії, тепла, зв’язку, води…).
Ці діти заслуговують на свято, на турботу і любов та на невеликий період часу без звуків «повітряної тривоги».

Саме тому на даний час відбувається підготовка чергового етапу проекту на Різдвяний період. Для дітей із України готується цікава новорічна програма в Батумі (Сакартвело). Кожен бажаючий може долучитись до реалізації цього проекту і зробити свій внесок у організацію дивовижного свята для наших дітей!
“Долучитись до збору коштів на реалізацію проекту можливо перерахувавши будь-яку суму на paypal.me/childrenwantpeace, або QR-код вказаний на інформаційному флаєрі.