Розбудова мостів миру та створення згуртованої спільноти, що готова працювати на підтримку та відновлення України

Розбудова мостів миру та створення згуртованої спільноти, що готова працювати на підтримку та відновлення України.

Чорноморський жіночий клуб всіляко  підтримує жіночі ініціативи та прагнення, що спрямовані на «розбудови мостів миру» шляхом об’єднання українських жінок, як біженок, так і тих, хто проживає в Україні так і тих, хто вже тривалий час проживає у  Європі. 19 лютого 2024 року представники ГО «Чорноморський жіночий клуб»  долучились до низки заходів були об’єднані спільною метою  “Майбутнє України в Європі” та проходили в Берліні  під спільною назвою Cafe Kyiv 2024. Фінансову підтримку заходам здійснював фонд Konrad-Adenauer-Stiftung .

Cafe Kyiv 2024 став майданчиком для проведення 120 активностей: політичних дискусій, майстер-класів, художніх інсталяцій, музичних номерів, презентацій українських модних брендів тощо. Особливо важливою для нас була робота секції на тему: “Разом ми вистроїмо, роз’єднані – впадемо”, оскільки ми саме на цій панельній дискусії обговорювали  роль мігрантських громад у німецькому суспільстві, та як можна зміцнити новостворені та старі альянси в (пост)мігрантських суспільствах.

Приємно відзначити, що реалізовані проекти нашої організації були відзначені у виступі Лілії Усік,  яка є першою українкою за походженням, що у 2023 році стала членом Палати депутатів Берліна. Пані Лілія приділила значну увагу питанню посилення потенціалу жінок та жіночої солідарності у прагненні до миру, та підтримці нових ініціатив, що мають на меті об’єднання українських жінок та молодь.

Цей захід став потужною платформою для знайомства з новими проектами та організаціями, пошуку дієвих партнерських ініціатив і контактів  та створення згуртованої спільноти, які готова працювати на підтримку та відновлення України.