Розділені війною – об’єднані любов’ю

«Розділені війною – об’єднані любов’ю»

(сімейні фото військовослужбовців Проти Повітряної Оборони)

 Напередодні Міжнародного дня сім’ї в Берліні відбулась презентація фотовиставки «Розділені війною – об’єднані любов’ю». Сімейні світлини родин військовослужбовців були зняті восени 2023 року на Одещині в рамках соціального проекту «Захисники українського неба і їх родини».

Цей соціальний проект створений для підтримки родин українських захисників, а також для привернення уваги суспільства до родин військовослужбовців, які є надійною підтримкою і потужним стимулом для українських захисників.

Фотографії та короткі історії військовослужбовців і їхніх сімей показують мужність і відвагу цих родин, емоційність і сентиментальність, цінності і непохитну віру в перемогу та любов до Батьківщини.

Фото родин військовослужбовців розчулили серця всіх, хто був присутній на перших презентаціях фотовиставки у грудні 2023 р. у Тбілісі (Сакартвело) та на Одещині, у травні 2024 р. в Берліні (Німеччина). В цих фотографіях можливо побачити натхнення і стимули українських захисників – їхні сім’ї. Адже саме родина і сім’я дає надію, стимулює, є найсильнішим оберегом для кожного військового.  Підтримка сім’ї відіграє важливу роль у боєздатності військовослужбовців та в цілому Збройних Сил України.

Ці фото показують не лише наших мужніх захисників, а й любов, турботу і ніжність… та стимули військовослужбовців у боротьбі за нашу незалежність і за європейську Україну!

Українки, німкені та білоруски не залишились байдужими до зворушливих родинних історій наших захисників та передали щирі слова вдячності військовослужбовцям і їхнім родинам.