Відбувся заключний вебінар проекту «Розбудова потенціалу управління водними ресурсами на місцевому рівні в окремих регіонах України»

Проект «Розбудова потенціалу управління водними ресурсами на місцевому рівні в окремих регіонах України», який реалізувався Чорноморським жіночим клубом (Одеса, Україна) у співпраці з Незалежним інститутом екологічних проблем UFU (Берлін, Німеччина), Міжнародною екологічною асоціацією захисників річки «Еко-Тірас» (Кишинів, Молдова) та ГО “Екологічний клуб “КРАЙ” (м. Бережани, Україна), об’єднав навколо себе багатьох спеціалістів, які крок за кроком забезпечують рух до сталого управління водними ресурсами за європейськими принципами.
В рамках вебінару відбулася панельна дискусія щодо обговорення багаторівневих дій для наближеного до природного стану та відновлення малих і середніх річок у післявоєнний час. Про стан річкових екосистем в теперішній час розповіли експерти з управління водними ресурсами із східного і західного регіонів України, які навіть під час війни не припиняють спостереження за станом і якістю вод.
У заході приймали участь представники Німецького агентства з навколишнього середовища та Державного агентства водних ресурсів України, що свідчить про підтримку державними органами влади суспільного запиту на безпечне чи чисте навколишнє середовище. До заходу також долучилися члени Басейнових управлінь водними ресурсами та Басейнових рад практично всіх річкових басейнів України, представники науки, бізнесу та НУО.

На нашому сайті можливо ознайомитись з презентаціями українських спікерів: