Розбудова потенціалу управління водними ресурсами на місцевому рівні в окремих регіонах України

8 лютого відбудеться заключний вебінар проекту «Розбудова потенціалу управління водними ресурсами на місцевому рівні в окремих регіонах України»

Проект «Розбудова потенціалу управління водними ресурсами на місцевому рівні в окремих регіонах України» був реалізований Чорноморським жіночим клубом (Одеса, Україна) у співпраці з Незалежним інститутом екологічних проблем UFU (Берлін, Німеччина) та Міжнародною екологічною асоціацією захисників річки «Еко-Тірас» (Кишинів, Молдова).
Під час вебінару, який відбудеться 8 лютого, представники UfU і Eco-TIRAS поінформують про результати проекту, зокрема відбудеться презентація «Керівництва з методів біологічної інженерії», розроблена німецькими та українськими спеціалістами.

Також під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:

  • Поточного стану імплементації Водної рамкової директиви ЄС та Дорожньої карти ренатуралізації річок
  • Стану розробки та затвердження «Методичних рекомендацій з відновлення гідроморфологічних характеристик водотоків»
  • Реалізації проектів з відновлення малих річок: роль комплексного підходу до вирішення проблем малої річки
  • Стану і ролі річок у російсько-українській війні та можливі шляхи мінімізації негативних наслідків війни для річок

Також в рамках вебіінару відбудеться панельна дискусія щодо обговорення багаторівневих дій для майже природного відновлення малих і середніх річок у післявоєнний час.
До участі у заході запрошуються зацікавлені особи, яких цікавить питання відновлення річок, зокрема природніми методами біоінженерії.
У заході приймуть участь представники Німецького агентства з навколишнього середовища та Державного агентства водних ресурсів України.

Лінк на Zoom буде наданий додатково напередодні заходу.