Діти хочуть миру

Втретє за 2022 рік в Батумі Благодійний фонд «Аліло 2015» приймав дітей українських захисників в рамках соціального українсько-грузинського проекту «Діти хочуть миру».
З 24 грудня 2022 по 3 січня 2023 року десятеро дітей українських захисників провели в Грузії незабутні дні, наповнені яскравими подіями, щирими позитивними емоціями і безмежною турботою від приймаючої сторони.

Для дітей українських захисників в Батумі було організовано справжнє зимове свято: катання на ковзанах, новорічна вечірка і цікаві майстер-класи і багато-багато подарунків!
Діти вже дома, в Україні, вони благополучно повернулись додому сповнені вражень та позитивних емоцій від безлічі зустрічей, екскурсій, майстер-класів, дегустацій, музеїв та розваг.
Під час перебування в Грузії діти стали справжніми «зірками» місцевого телебачення і інтернет-преси, адже вони приймали активну участь у прямих ефірах, відповідали в інтерв’ю на серйозні дорослі питання та, звичайно, популяризували українську культуру і Різдвяні традиції в дружній Грузії.

Діти відчули щиру підтримку, справжнє душевне тепло і беззаперечну віру в нашу перемогу – для дітей наших захисників ці відчуття безцінні!
Проект «Діти хочуть миру» підтримується Посольством України в Грузії та відбувається завдяки підтримці небайдужих людей з різних країни світу.