Війна змушує українців шукати вихід із дуже складних ситуацій. Зрештою, наше життя у багатоповерхівках стало суцільним викликом, бо треба придумати, як виживати без світла, води й тепла, як відновлювати пошкоджене загарбниками житло, як максимально зекономити енергоресурси у будинку й пройти цей опалювальний сезон. Об’єднання громадян допомагає вижити українцям в цей скрутний час
Житлові кооперативи та Об’єднання співвласників житла в умовах війни
![](https://bswc.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/1-682x351.png)
Filed UnderВійна