20 дітей з України, батьки яких захищають нашу незалежність і територіальну цілісність України, вже вилетіли до Грузії

19 липня 2022 року стартував черговий етап соціального українсько-грузинського проекту «Діти хочуть миру». Подолавши сотні кілометрів та перетнувши кордони діти уже піднились на борт літака в очікувані нових вражень та нових знайомств у Грузії.

Дорогою зі Львова в Краків діти вже познайомились і поспілкувались, але попереду у них ще 10 днів для нових незабутніх вражень, пізнання прадавньої грузинської історії і культури, відпочинку на морі та в горах. Більшість із учасників проекту «Діти хочуть миру» попередніх років підтримують гарні стосунки одне з одним, та час від часу з теплом згадують спільну подорож та моменти, що вони разом пережили в Грузії. Так само і ці діти все життя згадуватимуть поїздку в Грузію як неймовірно позитивну пригоду.

Ми переконані, що діти наших захисників і волонтерів прекрасно проведуть час в Грузії, покращать фізичний, моральний та емоційний стан; познайомляться з грузинською історією, культурою та традиціями; знайдуть друзів серед грузинських однолітків; навчаться готувати традиційні грузинські страви, а також танцювати і співати по-грузинськи.

Про це все подбають наші грузинські партнери з благодійного фонду «Аліло 2015» (Грузія), які ретельно готувалися до візиту дітей, удосконалюючи програму проекту, знаходячи цікаві місця для відвідування та неймовірно добрих і щирих людей, які дбатимуть про незабутні враження наших дітей у Грузії.

Дякуємо нашим всім друзям і партнерам, хто долучився до організації цього проекту. Адже тільки під час трансферу зі Львова в Грузію через Республіку Польщу нам допомогли: Львівська обласна військова адміністрація, Громадська організація «Євроатлантичний союз» (Республіка Польща). А компанія VD Druk допомогла у створенні неперевершеного та стильного брендованого одягу для всієї нашої команди.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до проекту! Ви генеруєте ідеї, реалізуєте самі сміливі задуми у нереально короткі терміни. Друзі, ви – неймовірні!
А дітям бажаємо незабутніх вражень, нових емоцій і цікавих знайомств!