Нарешті в Грузії

Виснажені дорогою, проте сповнені приємних хвилювань, нових вражень, учасники проекту “Діти хочуть миру” дістались до Грузії.

То ж тепер можна поділитися з вами скільки зусиль на те було затрачено. Адже нашому виїзду передували тижні кропіткої підготовки організаторів проекту: пошук спонсорів, корегування програми, бронювання квитків, виготовлення брендованого одягу для дітей, прокладання нових маршрутів, оформлення сотень документів та безліч іншого.

Та навіть після всього цього наш проект був під загрозою скасування, оскільки в день вильоту замість посадкових талонів ми отримали листа від авіакомпанії Wizz Air з наступним змістом: «Повідомляємо, що тип літака, заброньованого для вашого рейсу, змінено, тому початковий вибір місць більше не дійсний. Наразі ми не можемо призначити вам місце на новому літаку. Просимо вибачення за незручності. Прибудьте до аеропорту за 3 години до відправлення рейсу, щоб отримати нове посадкове місце (за наявності).»

Та попри всі ці перешкоди, діти наших захисників, за багаторічною традицією проекту, зійшли на грузинську землю з короваєм на українському рушнику та привітали всіх, хто прийшов їх зустрічати.

Зустріч з послом України в Грузії, участь у прямому ефірі на телебаченні та відвідування музеїв, – і це лише перший день програми
Перший день в Грузії для наших учасників розпочався із візиту посла України Ігоря Долгова. Який особисто хотів привітати дітей та організаторів проекту «Діти хочуть миру» та ознайомився з умовами їхнього життя у Гонії.

А далі нас чекав прямий ефір на Аджарському телебаченні у передачі «Сьогодні вдень». Приємно усвідомлювати, що наш проект викликає великий інтерес у місцевих жителів та дає можливості для дітей попрактикувати нові навички – виступ в прямому ефірі.