27 грудня на Одещині відбулась презентація фотовиставки «Розділені війною – об’єднані любов’ю».

27 грудня  на Одещині відбулась презентація фотовиставки «Розділені війною – об’єднані любов’ю».

Головні герої фотосесії родини наших захисників небес!

Щодня і щоночі наші захисники небес захищають нас від десятків шахедів, ракет і інших «подарунків», які летять в Україну з російської федерації та з окупованих росією територій України. Мільйони українців вголос або подумки щоранку дякують ППО за бездоганну роботу, за захист наших життів і домівок, – захист всього що нам дороге і рідне.

Саме з глибокої поваги та вдячності родинам тих, хто вдень і вночі захищає небо над Україною від російських авіанальотів був створений соціальний проект «ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОГО НЕБА І ЇХ РОДИНИ», в рамках якого відбулась фотосесія.

В цих фотографіях та коротких історіях сімей військовослужбовців відображені цінності української родини; натхнення і стимули наших захисників – їхні сім’ї; емоції, з якими родини наших захисників проживають кожен день війни. Разом з цим ці фото демонструють вагомість і роль родини у сучасній українській армії. Адже саме родина дає надію, стимулює, є найсильнішим оберегом для кожного військового. Найбільшою нашою силою є любов: любов до України, до своїх близьких і друзів, до дітей, до батьків, до дружин і чоловіків! Власне, на цих фото можна побачити саме ту надпотужну силу, яку мають українці, – це люблячі родини! Це і надійний тил і безмежна підтримка, і потужний стимул боротись за нашу незалежність і за нашу Україну!

Соціальний проект «Захисники українського неба і їх родини» реалізується громадською організацією «Чорноморський жіночий клуб» за узгодженням з військовою частиною А2800 за підтримки:

  • Волонтерської спільноти «Україна переможе»
  • фотохудожниці Олени Ксенофонтової
  • Української книгарні
  • Крамниці НЕЗАЛЕЖНІ
  • Студії краси Наталії Граматик
  • Громадської організації «Грузинсько-українська платформа»
  • Кафе грузинської кухні «Sho Sho»
  • Благодійного товариства «Мій тато захищає Україну».