З 12 по 21 грудня відбувся черговий проект «ДІТИ ХОЧУТЬ МИРУ», 10 дітей українських захисників відвідали Грузію.

З 12 по 21 грудня відбувся черговий проект «ДІТИ ХОЧУТЬ МИРУ», 10 дітей українських захисників відвідали Грузію.

Громадська організація “Чорноморський жіночий клуб” (Україна) спільно благодійним фондом «Аліло 2015» (Грузія) та благодійним фондом «Здійснити мрію» та «Мій тато захищає Україну» (Україна) вчергове реалізували соціальний українсько-грузинський проект «Діти хочуть миру».

Проект здійснюється при підтримці Посольства України в Грузії.

10 дітей українських військовослужбовців віком від 8 до 17 років прийняли участь у цьому проекті. Під час проекту діти активно приймали участь у публічних заходах та давали численні інтерв’ю на місцевому телебаченні. Це дає можливість дітям показати своє сприйняття війни і ролі громадянського суспільства у боротьбі за нашу незалежність. Також, увага від однолітків і дружнього грузинського народу дає дітям відчуття цінування подвигу їхніх батьків, які щоденно ризикують життям заради миру у цивілізованому світі.

За період перебування в Грузії діти прийняли участь у патріотичних заходах, присвячених Україні і Грузії, в тому рахунку й з ветеранами російсько-грузинської війни. Разом з цим, діти приймали участь у майстер-класах з приготування страв традиційної грузинської кухні, а також у  майстер-класах грузинських  танців та писемності.

Діти познайомились зі своїми грузинськими однолітками, разом проводили час під час вивчення традицій, проведення патріотичних заходів та відпочинку.

Програма проекту збалансована культурною, історичною, патріотичною, розважальною, комунікаційною та екологічною складовими.

Діти українських захисників відчувають від картвелів неймовірну підтримку і щиру віру в перемогу України. Разом з цим цей проект дає можливість в нестандартній формі познайомитися з культурою, історією і традиціями дружньої українцям нам країни. А також саме в проекті «Діти хочуть миру» за кілька тисяч кілометрів від Батьківщини панує певна атмосфера, яка дозволяє переосмислити відношення до буденних подій і навіть до людей, яких ми бачимо щодня але не усвідомлюємо їхню вагомість і значимість для кожного з нас і для України.

Діти вже повернулись додому – в Україну. Враженнями про перебування в Грузії дідились учасники з Одещини під час брифінгу в Ukraine Media Center Odesa.