385 вбитих дітей за 200 днів війни

385 вбитих дітей за 200 днів війни – непомірна ціна, яку сплатив український народ в боротьбі за свободу та незалежність.

На 200-й день російського вторгнення на територію Україну в Берліні проведено меморіальний захід пам’яті загиблих дітей. Захід організовано Unkremlin e.V. у співпраці з міжнародною громадською організацією «Жінки за Україну» та символічно обрано локацію його проведення: площа перед Федеральною канцелярією у Берліні.

Основними спікерами виступили:

  • депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер (ХДС), який підкреслив необхідність більш рішучих дій з боку уряду Німеччини, щодо надання військової та гуманітарної допомоги Україні;
  • співзасновниця українсько-грузинського соціального проекту «Діти хочуть миру» Лілія Гричулевич, яка розповіла про проект реабілітації дітей військовослужбовців та волонтерів;
  • соборний проповідник Верхньої парафії та кафедральної церкви в Берліні Міхаель Кеслінг, який супроводжував вшанування 385 вбитих дітей.

Нажаль, дана цифра щоденно збільшується, та не є достовірною, оскільки враховано тільки зафіксовані факти смерті, та немає доступу до даних на окупованих територіях. Слід не забувати про сотні дітей, які вважаються безвісті зниклими, про тисячі дітей, які отримали травми та сотні тисяч емоційнотравмованих дітей.

385 чорних хрестів з іменами, датами народження та смерті було установлено на площі в знак вшанування пам’ять цих дітей.