Захід був спрямований на привернення уваги німецького суспільства до питань впливу військових дій на дітей в Україні. Під час благодійного заходу йшла мова про неприпустимі дії російської федерації щодо викрадення дітей та примусової депортації, морального і фізичного приниження та навіть вбивства дітей в Україні армією та найманцями російської федерації.
Учасники заходу пережили моторошні відчуття від звуків повітряної тривоги, які діти в Україні чуть щодня без попереджень вдень і вночі, під час навчання та відпочинку, біля батьків або далеко від своїх рідних людей…
Разом з цим під час благодійного заходу присутні гості дізнались про мужність українських дітей, внутрішню силу та патріотизм. Гості заходу, серед яких були представники міської ради Франкфурта-на-Майні, депутати від різних політичних партій, представники благодійних організацій та пересічні франкфуртці, почули і побачили, що навіть в надскладних умовах українські діти не втрачають почуття гідності, людяності, співчуття до чужого горя. Гості заходу побачили деякі історії дітей з України, які рятували своїх рідних і близьких ціною власного життя, прославляли Україну на великих сценах по всьому світу, ставали прикладом мужності та стійності духу навіть після найстрашніших травм і втрат у своєму юному житті.
Також під час благодійного заходу був презентований соціальний українсько- грузинський проект «Діти хочуть миру» (2017-2022). Переглянувши фото та відео поїздок українських дітей в дружню Грузію, присутні в залі гості побачили щасливі посмішки дітей та щирі позитивні та яскраві емоції. Про емоційні моменти спілкування з дітьми з проекту «Діти хочуть миру» розповів особливий гість заходу – чемпіон світу Міро Ванадзе! Це чоловік, який перемагає не тільки на світових рингах, але й на полі бою в Україні, захищаючи від російського агресора Україну і Грузію. Кожен раз перемагаючи на полі бою він гордо піднімає два прапори: України і Грузії.
Під час благодійного заходу було презентовано ще дві фотовиставки: «Діти України: традиції та сучасність» та «Мій дім – це лише спогад». Ці фотовиставки показують ту сучасну ситуацію в українських містах і селах, де росія знищила все на своєму шляху (житлові будинки і дитячі майданчики, лікарні і школи, театри і парки відпочинку… ВСЕ! Натомість, інша фотовиставка відображає нескорений український дух, який з дитинства закарбований у серцях наших дітей через прадавні українські традиції носіння автентичного українського вбрання як українського «оберегу». Учасниками Етно-фотовиставки «Діти України: традиції та сучасність» стали 20 дітей захисників України, вдягнених в автентичне українське вбрання, що несе в собі старовинну етнічну символіку і слугує оберегом українцiв. Гості благодійного заходу із зацікавленістю вдивлялись у яскраві фото з посмішками дітей, за якими приховані непрості життєві історії. Автором цієї фотовиставки є Благодiйне товариство «Мій тато захищає Україну» спiльно з засновниками проектів «ETNOфотосесії» Світланою Лисцевою та «Музей» подружжям Роксолани та Олександра Гривулів.
На жаль, через війну у багатьох українських дітей залишились тільки спогади про власний дім, про місто в якому вони народились і жили, про своїх друзів, про своїх домашніх улюбленців, про свої дитячі садочки або школи… Фотовиставку «Мій дім – це лише спогад» створили три зовсім юні дівчини: Руся Абросімова, Валерія Лісник, Софія Скат із Маріуполя та Мар’їнки. Авторки фотовиставки були ще дітьми, коли росія вперше окупувала український Маріуполь у 2014 році. Переживши двічі окупацію рідних міст – авторки фотовиставки показали якими вони бачать свої міста Маріуполь і Мар’їнку до і після російської армії.
Для учасників благодійного заходу діти з України підготували малюнки і сувеніри з власними життєвими історіями, а також записали коротенькі відео. Дитячі роботи надані благодійним фондом «Мій тато захищає Україну» (Львів) та волонтерською групою «Україна переможе» (Овідіополь). Кожен з гостей заходу зміг доторкнутись до почуттів дітей з України, які пережили обстріли, евакуацію, втрату батьків або іншу травму, пов’язану з війною.
За короткий час, звичайно, не можливо переповісти все, що хочеться донести до європейського суспільства про життя українських дітей під час війни. Але навіть за час проведення благодійного заходу ми показали життя українських дітей, їхні почуття їхні бажання бути почутими, бажання щоб їх розуміли і поважали, бажання жити в мирній країні!
Захід супроводжувався українською народною та сучасною музикою, яка відображає любов до своєї Батьківщини та бажання жити у світі без війни. Музичний супровід забезпечили українські співаки і співачки з Києва, Одеси та Запоріжжя: Наталія Похилько, Аріна Бандур, Наіна Дорошенко, Вероніка Баля та Олег Кірєй. Благодійний захід «Вкрадене дитинство» зробив трішечки зрозумілішим для європейського суспільства ситуацію, в якій опинились і тривалий час живуть українські діти. Адже саме діти є нашим спільним майбутнім і саме покоління нинішніх дітей будуватиме спільне європейське майбутнє з дітьми з європейських країн. Ми впевнені, що спільними зусиллями, взаємоповагою, терпінням, добром і любов’ю можливо збудувати такий спільний життєвий простір, у якому не буде місця війні. Благодійний захід «Вкрадене дитинство» організували: консорціум українських громадських організацій, зокрема: Громадська організація «Чорноморський жіночий клуб» (Одеса) спільно з Херсонським міським грузинським національно-культурним об’єднанням “Ілорі” (Херсон) та Громадською організацією «Мій тато захищає Україну» (Львів).
Захід відбувся завдяки підтримці Генерального консула України у Франкфурті-на- Майні, а також за підтримки міста Франкфурт-на-Майні під патронатом Об’єднання благодійних організацій Берген Енкхайм.