Он-лайн зустріч учасників проекту «Діти хочуть миру»

Засновники і організатори українсько-грузинського проекту «Діти хочуть миру» запросили дітей-учасників проекту (2017-2022 роки) поділитись своїми враженнями від участі в проекті та згадати найкращі моменти проекту.
Дві години спілкування з дітьми, багато з яких вже стали дорослими, отримали освіту, працюють, займаються волонтерством, допомагають відстояти незалежність України і Сакартвело, промайнули дуже швидко. Учасники проекту ділились своїми спогадами та яскравими емоціями від участі в проекті! Під час спілкування було багато емоцій, приємних спогадів, особистих історій. Але всі без виключення учасники проекту з різних років зберігають найтепліші спогади про людей, які приймали і організовували для них цікавий відпочинок, про неймовірну красу природи Грузії, про історичні місця і атмосферні незабутні зустрічі, наприклад з ветераном російсько-грузинської війни Георгієм Мікатадзе або з власником музею народного побуту Аджарії паном Кемалом Турманідзе…

Приймаючи участь у цьому проекті наші діти роблять набагато більше для України і Сакартвело, ніж багато дорослих досвідчених людей. Саме наші діти з України і Сакартвело створюють справжню щиру народну дипломатію між Україною і Грузією.

Дві години спілкування пролетіли дуже швидко. І багато чого залишилось несказаним. А це означає, що проект «Діти хочуть миру» повинен продовжуватись. Бо для дітей наших захисників і волонтерів це потрібно, це потрібно для України і Грузії.

Цей он-лайн захід організований: Чорноморським жіночим клубом спільно з:
– Благодійним фондом «Аліло 2015» (Грузія, Батумі)
– Херсонським міським грузинським національно-культурним об’єднанням “Ілорі” (Україна, Херсон)
– Громадською організацією «Мій тато захищає Україну» (Україна, Львів)
За підтримки ГО Українсько-грузинська платформа (Грузія, Тбілісі) та Посольства України в Грузії.