Чорноморськ впевнено заявляє: Моя Хата Не Скраю, Коли Планета Палає!

За ініціативи підтримки виконавчого комітету Чорноморської міської ради та громадської організації  «Чорноморський жіночий клуб» 26 вересня, в рамках всесвітнього Кліматичного Маршу, прогресивна молодь Чорноморська провела еко-івент «ЧАС ДІЯТИ, ПЛАНЕТА В НЕБЕЗПЕЦІ!».

В приміщенні Центру еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся відкритий урок з популяризації руху щодо пом’якшення та адаптації до змін клімату. Під час цього заходу представники ГО «Чорноморський жіночій клуб» розповіли про вплив зміни клімату та напрями адаптації, а також показали кадри з фільмів про катастрофічні наслідки змін клімату для людства.

Директор бібліотеки ім. Е.Багрицького пані Ірина Гіндіна провела з учасниками заходу мозковий штурм «Яка моя екодія? Країна! Місто! Дім!». Молодь і діти активно приймали участь у напрацюванні ідей щодо дій Уряду, міської влади та кожного особисто для пом’якшення впливу клімату на життя людей та зменшення викидів в атмосферне повітря шкідливих речовин. В результаті бурхливої дискусії три команди напрацювали ряд цікавих пропозицій, які були презентовані учасникам заходу, в тому рахунку й представникам місцевої влади, які приймали участь у заході.

Завершився еко-івент майстер-класом «Друге життя речей», під час якого були виготовлені підставки для філіжанок із використаного паперу.

Діти Чорноморська показали високий рівень зацікавленості в питаннях адаптації до зміни клімату.