Фотовиставка «Захисники Українського Неба Та Їхні Родини”

16 червня в Берліні в Центрі молоді JFE Wannsee представники Чорноморського жіночого клубу презентували фотовиставку «Роз’єднані війною – об’єднані любов’ю», яка створена в рамках соціального волонтерського проекту «ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОГО НЕБА ТА ЇХНІ РОДИНИ”.

Українці показали місцевим мешканцям Берліну частину свого українського життя, в яке інтегрувалась війна. Фотовиставка “Розділені війною – об’єднані любов’ю” розповідає історії шести родин воїнів протиповітряної оборони, яких називають “Захисниками неба”. З початку вторгнення Росія випустила по Україні понад 8 000 ракет і близько 4 000 безпілотників. Завдяки неймовірному професіоналізму українських військових та підтримці наших міжнародних партнерів багато з цих загроз було відбито.

Технічна сторона української протиповітряної оборони залежить від міжнародних партнерів України, але моральний дух солдатів значно підвищується завдяки підтримці родин та психологічній допомозі в їхньому середовищі. Виставка “Розділені війною – об’єднані любов’ю” демонструє нам вирішальну роль сім’ї в житті сучасної української армії.

Сімейні фотографії, зроблені восени 2023 року в Одеській області, демонструють мужність, емоційність та цінності родин цих солдатів. Історії, які вони розповідають, – це історії надії, мрій, непохитної віри в перемогу та любові до Батьківщини. Вони дають нам уявлення про мотивацію солдатів та мрії їхніх родин.