Оголошено XVI Басейновий Конкурс “барви Дністра” (2024)

ОГОЛОШЕНО XVІ БАСЕЙНОВИЙ КОНКУРС “БАРВИ ДНІСТРА” (2024)

XVI басейновий КОНКУРС “БАРВИ ДНІСТРА”
«ЗА МИР ТА СТАЛИЙ РОЗВИТОК БАСЕЙНУ РІЧКИ ДНІСТЕР»

CONCURSULUI DE BAZIN XVI „CULORILE NISTRULUI”
«PENTRU PACEA ȘI DEZVOLTAREA DURABILĂ A BAZINULUI RÂULUI NISTRU»

XVI “COLOURS OF THE DNIESTER” BASIN CONTEST
«FOR PEACE AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT OF THE Dniester RIVER BASIN»

Напередодні Дня Дністра в Молдові та в Україні відбулися церемонії урочистого нагородження переможців XV Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» (“Culorile Nistrului”, “Colours of the Dniester”), під час яких було оголошено про старт XVІ басейнового конкурсу під гаслом «За мир та сталий розвиток басейну річки Дністер».

Ми з радістю запрошуємо дошкільнят та школярів, студентів та викладачів, а також усіх зацікавлених та активних мешканців басейну Дністра показати природну красу та багатство ландшафту річки через образотворче мистецтво, літературний твір чи оригінальну ідею природоохоронного заходу.

Якщо ви маєте ідеї та знаєте про приклади екологічно свідомого використання ресурсів Дністра, тоді вам до нас – малюйте, пишіть, записуйте відео, гуртуйтеся зі своїм оточенням для проведення природоохоронних заходів!

Номінації Конкурсу:

  • “Малюнок”;
  • “Фоторобота”;
  • “Відеофільм, слайд-шоу”;
  • «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;
  • «Твори, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Порядок підготовки конкурсних робіт з кожної з номінацій визначено окремо та зазначений у Положенні про Конкурс.

Будь ласка, уважно ознайомтесь із правилами конкурсу за цим посиланням

https://docs.google.com/document/d/12iAJIha6_RrUp1Oa30qALlaH1XB9zSOrvYmlb2PLY20/edit     (українською; іншими мовами – нижче на цій сторінці).

Цього року ми заохочуємо учасників використовувати онлайн-анкету для подання своїх робіт.

Анкета українською доступна за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1Umt8sEo1aGKkzniC2mPHMXdjr-04zoSvR5bF1JvThyY/edit

(іншими мовами – нижче на цій сторінці). Перед заповненням важливо ознайомитись із правилами Конкурсу. Термін приймання робіт – з 27 травня до 1 листопада 2024 року.

Роботи (оригінали) учасників в Україні відправляються за адресою: Дністровське басейнове управління водних ресурсів, 76014, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 23 А із позначкою «Барви Дністра».
Координатор прийому робіт в Україні: Ленчук Ольга Дмитрівна, номер телефону +38(0342) 52-31-42; e-mail: barvudnistra@gmail.com (для організаційних питань та відправлення електронних версій робіт).