Нагородження переможців XV Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»

Нагородження переможців XV Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»

Напередодні Дня Дністра відбулися церемонії урочистого нагородження переможців XV Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра», який об’єднує усіх, хто вболіває за екологічний стан басейну річки Дністер. Ювілейний конкурс проходив під гаслом «Маленькі кроки до великих змін». Попри всі перепони, пов’язані з війною, під час конкурсу вдалося зібрати 756 унікальних конкурсних робіт з регіону, 105 з яких стали переможцями в номінаціях.

На жаль, в зв’язку з посиленням військових дій та ракетних атак на українські міста і села, нам не вдалося здійснити мрію про спільне транскордонне святкування XV-ї річниці Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» та провести омріяну спільну Молдово-Українську церемонію нагородження переможців конкурсу. Тому вітання переможців та призерів конкурсу в Україні відбувалося переважно в онлайн режимі. Призи та дипломи переможців доставлялися, переважно, поштою. А для тих дітей, батьки яких дозволили відвідати церемонії нагородження, в Дністровському БУВР в місті Івано-Франківськ, в БУВР річок Західний Буг і Сян у Львові, в Дністровсько-Прутському БУВР у Чернівцях та у Тернопольському РУВРі, в Могилів-Подільській мерії та в Одеській українській книгарні-кав’ярні були організовані урочисті заходи з нагоди нагородження переможців конкурсу. Також призи переможцям доставлялися в школи. На Одещині нагородження призерів відбувалося в період між постійними повітряними тривогами. Так в  селі Йосипівка  переможців вітали під звуки повітряної тривоги в бомбосховищі школи. А в селі Маяки і-за безперервних звуків повітряної тривоги церемонія нагородження була відкладена.

Але ми всі щиро раді, що наші друзі з Молдови, включаючи колег з Придністров’я, мали таке щастя і можливість здійснити оф-лайн церемонію нагородження  на березі Дністра.