КРУГЛИЙ СТІЛ «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНОГО ОБҐРУНТУВАННЯ РЕКУЛЬТИВАЦІЇ ЛУЗАНІВСЬКИХ ОЗЕР ТА КОНЦЕПЦІЇ СТВОРЕННЯ ВЕТЛАНД ПАРКУ» (ШЕВЧЕНКО 3)

17 грудня у приміщенні СОН «Шевченко 3» відбувся круглий стіл «Презентація техніко-економічного обґрунтування рекультивації Лузанівських озер та концепції створення Ветланд парку».

Цей захід проводився в рамках реалізації соціального проекту «Проведення громадської екологічної експертизи техніко-економічного обґрунтування рекультивації Лузанівських озер».
В круглому столі прийняли участь активні мешканці мікрорайону Шевченко 3, мешканці мікрорайону, члени комітету органу самоорганізації населення, експерти Національного університету «Одеська юридична академія», які приймали участь у громадській екологічній експертизі та директор дитячої спортивної школи, головна тренувальна база якої розташована на Лузанівських озерах.
Під час заходу було представлено техніко-економічне обґрунтування рекультивації Лузанівських озер, громадську екологічну експертизу цього проекту та концепцію створення Ветланд парку. Також на круглому столі обговорювались питання:
– роль створення Ветланд парку у плануванні та розвитку території Лузанівських озер та збереження унікального Куяльницького лиману;
– розвиток в межах Ветланд парку території для проведення міжнародних змагань та постійних тренувань дітей з байдарочного спорту;
– можливого використання території рекультивованих Лузанівських озер та створення Ветланд парку (технічні можливості та світовий досвід).
Питання рекультивації Лузанівських озер та створення на базі очищених озер Ветланд парку викликало надзвичайно жваву дискусію серед місцевих мешканців. Питання рекультивації та очистити від залишків забруднюючих речовин Лузанівських озер надзвичайно актуальне для мешканців мікрорайону Шевченко 3. Тому всі учасники круглого столу одностайно підтримали пропозицію щодо створення Ветланд парку на території, яка зарезервована для включення до Національного парку «Куяльницький».

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.