КРУГЛИЙ СТІЛ «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНОГО ОБҐРУНТУВАННЯ РЕКУЛЬТИВАЦІЇ ЛУЗАНІВСЬКИХ ОЗЕР ТА КОНЦЕПЦІЇ СТВОРЕННЯ ВЕТЛАНД ПАРКУ»

17 грудня у читальному залі бібліотеки мікрорайону Лузанівський відбувся круглий стіл «Презентація техніко-економічного обґрунтування рекультивації Лузанівських озер та концепції створення Ветланд парку».

Цей захід проводився в рамках реалізації соціального проекту «Проведення громадської екологічної експертизи техніко-економічного обґрунтування рекультивації Лузанівських озер».
В круглому столі прийняли участь активні мешканці мікрорайону Лузанівський, експерти Національного університету «Одеська юридична академія», які приймали участь у громадській екологічній експертизі та директор державного науково-вишукувального інституту «Укрпівдендіпроводгосп», який є співвиконавцем розробки концепції створення Ветланд парку.
Під час заходу було представлено техніко-економічне обґрунтування рекультивації Лузанівських озер, громадську екологічну експертизу цього проекту та концепцію створення Ветланд парку. Також на круглому столі обговорювались питання:
– роль створення Ветланд парку у плануванні та розвитку території Лузанівських озер та збереження унікального Куяльницького лиману;
– можливого використання території рекультивованих Лузанівських озер та створення Ветланд парку (технічні можливості та світовий досвід).
Питання рекультивації Лузанівських озер та створення на базі очищених озер Ветланд парку викликало жваву дискусію серед учасників заходу. Всі учасники круглого столу прийшли до висновку, що територію Лузанівських озер та прилеглої території необхідно рекультивувати та очистити від залишків забруднюючих речовин. Також учасники заходу підтримали пропозицію щодо створення Ветланд парку на території, яка зарезервована для включення до Національного парку «Куяльницький».

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.