Лічені дні залишились до наступного туру Українсько-грузинського соціального проекту «Діти просять миру»

Волонтерська команда громадської організації «Чорноморський жіночий клуб» спільно з представниками благодійного фонду «Аліло 2015» (Грузія), благодійного фонду «Здійснити мрію» (Україна) та Громадської організації «Херсонське грузинське національно-культурне об’єднання «Ілорі» підготувала черговий тур українсько-грузинського проекту «Діти хочуть миру».

На даний час завершені організаційні заходи «приймаючої сторони» в Грузії та підготовка всіх необхідних документів з української сторони для виїзду дітей з України на реабілітацію до дружньої Грузії. Цей проект дає змогу дітям, батьки яких не мають можливості організувати повноцінний відпочинок під час літніх канікул, гарно безпечно і змістовно  провести час зі своїми однолітками.  Щоразу, коли діти з України відвідують Грузію, на їх обличчях сяє щира дитяча посмішка. Це результат багатоденної самовідданої роботи невеликої волонтерської групи з України і Грузії. Найбільшою нагородою для нашої команди, яка працює над реалізацією проекту, є щасливі діти, які на все життя запам’ятають щиру підтримку і безмежно добрі серця всієї грузинської команди проекту.

Тож, 20 дітей українських захисників (Збройні сили України, територіальна охорона, добровольці) і волонтерів вже з нетерпінням чекають на подорож до Грузії та занурення у чарівний світ грузинської культури і традицій. Діти підготували для своїх грузинських однолітків, з якими буде багато цікавих зустрічей, неймовірні розповіді про Україну і невеличкі сувеніри, зроблені власноруч.