Любов – основна «спеція» життя, Андрій Гудима

Любов – основна «спеція» життя, – так стверджував письменник, ресторатор, художник, який понад усе любив життя і віддав його за Україну, Андрій Гудима.

Андрій Гудима загинув у бою під Бахмутом 2 липня 2023 року.

Він спонукав всіх навколо себе з любов’ю робити будь-яку справу. Він любив свою справу, своїх близьких, свою країну. Саме через любов до України він із бренд-шефа ресторанів Open та Re:bro став Воїном (штурмовиком).

Рідні, друзі, колеги, незнайомі люди, говорили про Андрія і про його книжку «69 спецій для серця», говорили про любов у різних проявах і про спеції, говорили про те, що неможна забувати. Це була розмова про любов до життя, про любов до улюбленої справи, про любов до спецій…

Книга «69 спецій для Серця» – вона про приправи. Про їхню магію і філософію.

Кухню, сміх і любов. Й навіть трохи про котів.

Дуже легка й тепла, нетривіальна й жива.

Андрій нам заповів «Смакувати життя попри все»!

“Ніхто не може сказати точне дозування спеції на страву, надто різні продукти та умови. Тому використовуй на власний розсуд. Зрештою, це стосується і всього у житті…”, – саме так стверджував Андрій Гудима.

Великий Мрійник та Алхімік – усе, за що б він не брався – виходило смачно і красиво. Навіть приготування страви з кілограму простої цибулі.

І книжка така ж народилась.

І вона зовсім не кулінарна, вірніше, не лише виключно кулінарна.

Вона – про любов що йде від самісінького серця до життя.

Як же добре, що ця книжка вийшла.

Андрій був надзвичайно талановитий у всьому до чого торкався.

Й як же ж прикро, що автор більше не напише…, ці теплі щирі слова сказала про Андрія пані Тетяна Колотилова, перший секретар Посольства України в Грузії з культурно-гуманітарних питань.

Дружня розмова про життя Андрія Гудими об’єднала між собою не зовсім знайомих людей, які «розкидані» по всьому світу (Україна, Канада, Грузія, Ірландія, Німеччина, Румунія), але об’єднані любов’ю до України та до життя, об’єднані пошаною до наших Захисників і до наших Янголів.

Подія відбулася під егідою Посольства України в Грузії у партнерстві з Видавництвом Старого Лева, Книгарня-кав’ярня (Одеса), Грузинсько-українська платформа, Український дім в Тбілісі, Чорноморський жіночий клуб та українська книжкова кав’ярня INSTITUTE (Батумі).

Купуйте, читайте, живіть, не забувайте донатити на ЗСУ.

Слухайте ластівок, обирайте саме ту спецію, яка вам необхідна, пийте гарне червоне вино, готуйте й пам’ятайте Андрія Гудиму та всі його спеції для Серця.

Презентацію книги «69 спецій для Серця» можна переглянути на відео .