У грудні 2023 року відбувся черговий проект «Діти хочуть миру».

У грудні 2023 року відбувся черговий проект «Діти хочуть миру».

Діти відчули атмосферу святкового передноворічного Тбілісі та спокійного і затишного Батумі! Екскурсії історичними місцями та найкращими музеями дали можливість зрозуміти нашим дітям прадавню історію та культуру Сакартвело!
За короткий час перебування в Сакартвело наші діти встигли прийняти участь у численних патріотичних заходах, зокрема у:

  • Презентації фотовиставки родин захисників неба «Розділені війною – об’єднані любов’ю» (в рамках Міжнародної конференції «Жінки-лідерки в часи викликів і війни»);
  • акції по визволенню з російського полону захисників Азовсталі;
  • плетінню маскувальних сіток для українських військових з волонтерським рухом «Майдан-Батумі»;
  • щоденних акціях волонтерського руху «Майдан-Батумі»;
  • зустріч з ветеранами російсько-грузинських війн;
  • вшанування пам’яті героїв Шиндісі.

Також діти побували в гостях в Українському домі в Тбілісі та подружились з однолітками з Грузії.
В Батумі для дітей була організована надзвичайно насичена і пізнавальна інтерактивна програма: майстер-класи з виготовлення аджарських хачапурі і хінкалі, майстер-клас з традиційних грузинських танців. Поміж насиченої активної програми було місце й для відпочинку і розваг. Емоції переповнювали дітей під час катання на ковзанах, збору мандаринів в цитрусовому саду, екскурсії до водоспаду та історичного мосту в Махунцеті.
Проте, під час перебування в Сакартвело діти не тільки розважались, знайомились з історією, культурою, традиціями, а й вчились слухати себе та відчувати свої потаємні бажання. Спокійний зимовий пляж моря найкраще місце для того, щоб побути наодинці з собою, подумати про важливі речі, помріяти про своє майбутнє.
Діти українських захисників провели в Сакатвело незабутні дні, наповнені яскравими подіями, щирими позитивними емоціями і безмежною турботою від приймаючої сторони – від Благодійного фонду «Аліло 2015» (Батумі).
Діти вже дома, в Україні, вони благополучно повернулись додому сповнені вражень та позитивних емоцій від безлічі зустрічей, екскурсій, майстер-класів, дегустацій, музеїв та розваг та подарунків.

Враженнями про перебування в Грузії ділились учасники з Одещини під час брифінгу в Ukraine Media Center Odesa (українською та англійською мовами):

Також на сторінці партнерів і друзів є кілька інтерв’ю дітей з Грузії. Ці інтерв’ю можливо подивитись за лінками: