НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ 7-ГО МІЖНАРОДНОГО БАСЕЙНОВОГО КОНКУРСУ «БАРВИ ДНІСТРА»-2015

18 листопада 2015 року в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулася Церемонія нагородження переможців 7-го Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»-2015.

В урочистій атмосфері отримали дипломи переможців конкурсу Барви Дністра та подарунки від організаторів конкурсу 24 конкурсанта з Одещини.

Цьогорічні учасники створювали свої роботи під девізом – «Віднови різноманіття прибережної смуги Дністра – зроби крок до поліпшення клімату!», адже водні ресурси басейну Дністра та прибережні смуги – це дорогоцінний скарб, який несе в собі соціальну, економічну та екологічну цінність. До того ж Дністер – це значний рекреаційний потенціал Одещини і значної території України та Молдови, який важко переоцінити. Завдяки широкій інформаційній кампанії, в рамках проведення Конкурсу, молодь та громадськість краще розуміють вплив Дністра на клімат та важливість збереження водної артерії нашої країни.

Подарунки та дипломи переможці отримували від організаторів: ГО Мама-86-Одеса; Молодіжного екологічного центру ім. В.І. Вернадського; Центру Демократичного Розвитку Молоді “Синергія. Також до церемонії нагородження у цьому році долучилися представники органів влади Одещини: радник голови Одеської обласної державної адміністрації – Надія Яшан; представники Одеського обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді і управління у справах сім’ї та молоді Одеської облдержадміністрації, а також директор Нижньодністровського національного природного парку Микола Роженко. Але, безумовно, головними гостями церемонії нагородження були захисники Батьківщини, учасники бойових дій: старший лейтенант Янченко Костянтин та старший солдат Дутко Василь з 28 Одеської механізованої бригади.
Всі переможці і гості свята висловили подяку за мужність та героїзм військових у збереженні мирного неба над нашими головами і за те, що війна не прийшла на нашу Одеську землю, що не понівечила природу і все навколишнє середовище.

Церемонія нагородження переможців 7-го Міжнародного басейнового конкурсу Барви Дністра-2015 була проведена в рамках проекту ОБСЄ «Зміна клімату та безпека в басейні Дністра» за підтримки Європейської Комісії та уряду Австрії.