ОЗНАЙОМЧА ПОЇЗДКА В БЕРЛІН

Представники Громадської організації «МАМА-86-Одеса» разом з партнерами з Асоціації «Одеська житлова спілка» з 4 по 10 грудня відвідали Берлін з навчальною поїздкою «Управління житлом і енергозберігаюча санація в Німеччині».

Учасники навчальної поїздки були ознайомлені з німецькою моделлю управління житловим фондом. Крім того, учасники мали можливість ознайомитися з керівництвом німецької житлової компанії ProPotsdam Gmbh, робота якої зосереджена на питаннях управління житловим фондом. Візит також включав семінари, дискусії та роботу в групах. З країн Східної Європи у робочій поїзді взяли участь представники з Азербайджану, Білорусі, Молдови, України, Грузії та, звичайно, Німеччини.

Захід проводиться в рамках проекту «На шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об’єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні». Проект спрямований на підтримку національних реформ та зміцнення ролі громадянського суспільства в галузі управління житловим господарством.

Організатори семінару – Міжнародна асоціація менеджмента нерухомості, м.Мінськ (Білорусія), Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (ІВО), м Берлін (Німеччина).

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.