Сайд Евент «Транскордонне водне співробітництво як ключ до досягнення Цілі Сталого Розвитку 6»

З 10 по 19 липня 2023 року в Нью-Йорку проходять заходи Політичного форуму високого рівня зі сталого розвитку (HLPF). На форумі учасники зможуть продовжити обговорення ефективних та інклюзивних заходів з відновлення для подолання впливу пандемії COVID-19 на Цілі сталого розвитку (ЦСР) та вивчити практичні політичні рекомендації щодо повної реалізації Порядку денного до 2030 року та ЦСР на всіх рівнях. Також буде проведено поглиблений огляд Цілей 6 щодо чистої води та санітарії, 7 щодо доступної та чистої енергії, 9 щодо промисловості, інновацій та інфраструктури, 11 щодо сталого розвитку міст та громад та 17 щодо партнерства для досягнення Цілей сталого розвитку.
14 липня з 15:00 до 16:30 в рамках Політичного форуму високого рівня буде проведено Сайд Евент «Транскордонне водне співробітництво як ключ до досягнення Цілі Сталого Розвитку 6 – кращі практики громадянського суспільства та залучення зацікавлених сторін».
Співорганізаторами заходу є міністерство екології Республіки Молдова та Державне агентство водних ресурсів України, а також Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) , Секретаріат Конвенції по охороні та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер, Жінки Європи за спільне майбутнє (WECF), Чорноморський жіночий клуб (BSWC) та міжнародна організація охоронців річки «Eco-Tiras». Реєстрація на захід по QR коду обов’язкова.