Діти хочуть миру

ДІТИ були, є і завжди будуть найпотужнішим стимулом у боротьбі з ворогом за нашу незалежність. 

Майже 7 мільйонів дітей в Україні водночас стали свідками війни, її спостерігачами, її вимушеними учасниками, її жертвами…

Вже десятий рік діти України прямо або опосередковано є свідками війни… свідками нашої боротьби за вільне європейське життя у незалежній Україні!

Але є діти, які навіть не усвідомлюючи свою роль у цій війні, роблять набагато більше для нашої перемоги, ніж багато хто з дорослих. Це діти наших захисників. Це діти, заради яких чоловіки і жінки зі зброєю і без неї захищають Україну – захищають Батьківщину своїх дітей. Саме заради дітей, заради їхнього українського вільного і щасливого майбутнього багато хто з 2014 року став на захист України, коли росія прийшла з війною на територію нашої країни!

ДІТИ були, є і завжди будуть найпотужнішим стимулом у боротьбі з ворогом за нашу незалежність.

Саме для дітей захисників України, які в різні роки (у період з 2017 по 2022 року) приймали участь в українсько-грузинському проекті «Діти хочуть миру» невеликі подарунки зробили засновники проекту та деякі благодійники з Німеччини. Постійна комунікація засновників та організаторів проекту «Діти хочуть миру» з дітьми, які в ньому приймали участь, забезпечує сталість проекту та дозволяє покращувати проект за рекомендаціями попередніх учасників.