ВИЇЗНІ КОНФЕРЕНЦІЇ З ПИТАНЬ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ НА ОБ’ЄКТАХ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ В РАЙОНАХ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

З 29 січня на Одещині розпочались районні конференції з питань підвищення енергоефективності на об’єктах соціальної сфери.

З метою сприяння реалізації заходів Національної стратегії енергоефективності в Україні з 29 січня на Одещині розпочались районні конференції з питань підвищення енергоефективності на об’єктах соціальної сфери.

Комунальне підприємство «Бюро регіонального розвитку» спільно з комунальним підприємством «Одеська обласна енергозберігаюча компанія» та ГО «МАМА-86-Одеси» провела чотири виїзних конференції у Балтському, Кілійському, Комінтернівському та Татарбунарському районах.
Метою конференцій є презентація програми моніторингу споживання енергоносіїв “Енергомоніторинг” та ознайомлення учасників конференції із заходами з підвищення енергоефективності будівель. Також головною ідеєю цих заходів є пошук ресурсів на вирішення місцевих проблем та реалізацію проектів, які не вдається профінансувати за рахунок бюджетних коштів. Організатори зазначають, що для цього є чимало шляхів, зокрема – реалізація пріоритетних регіональних проектів в рамках міжнародної технічної допомоги, грантових програм, пільгового кредитування тощо. Звичайно, сьогодні на місцях ще немає чіткого розуміння щодо пріоритетності та альтернативних можливостей вирішення тих чи інших потреб громад.

Також організатори конференцій зазначають, що спільним завданням є колективне змінення ситуації з метою залучення програм міжнародної технічної допомоги для вирішення питань соціально-економічного розвитку регіону.