Захисники українського неба і їх родини

За ініціативи Чорноморського жіночого клубу в Одесі розпочався соціальний проект «ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОГО НЕБА І ЇХ РОДИНИ».

Вже більше ніж півтора року щоранку в інформаційному просторі українців зустрічаються пости і постери вдячності ППО або «захисникам неба», як часто серед людей називають військових сил протиповітряної оборони ЗСУ. Ці пости і постери є різні за формулюванням і візуалізацією, але вони єдині в щирості і вдячності українців за захист неба від ворожих ракет і БпЛА.

Особливе ставлення у цивільного населення до військових ППО на півдні Україні, на Одещині, де вороги намагаються не тільки знищити всю портову і іншу цивільну інфраструктуру, а моральний дух місцевого населення. Проте, віра українців в надлюдські можливості наших захисників непохитна і безмежна!

Саме для захисників неба – для янголів, які оберігають нас від ворога у повітряному просторі України, для військовослужбовців ППО Громадська організація  «Чорноморський жіночий клуб» за погодженням з керівництвом Військової частини А2800 заснувала соціальний волонтерський проект для психологічної та моральної підтримки родин військових Повітряних сил Збройних сил України «ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОГО НЕБА І ЇХ РОДИНИ».

Цей проект є  втіленням поваги та вдячності до захисників і їхніх родин, адже від атмосфери в сім’ї залежить внутрішній емоційний стан кожного захисника і ефективність боротьби за нашу незалежність.

Метою даного проекту є дати відчути родинам військових, що для суспільства є важливими не тільки наші захисники, а і їхні родини: дружини і діти. Також метою проекту є привернення уваги до родин військовослужбовців, які є надійним тилом для українських захисників. Ми хочемо показати цивільному населенню вагомість і роль родини у сучасній українській армії. Ідея проекту – показати широких верств населення, що немає більш цінного для військового, ніж надійний тил вдома, родина, дружина, діти.

Бенефіціар та співорганізатори проекту:

  • Бенефіціар проекту – військова частина А2800
  • Організатор проекту – громадська організація «Чорноморський жіночий клуб»
  • Головний партнер проекту – фотохудожниця Олена Ксенофонтова
  • Партнер з надання українського національного одягу – Крамниця НЕЗАЛЕЖНІ
  • Партнер з візажу – Студія краси «GladkoeZoloto»

Інформаційні партнери:

  • Українська книгарня
  • Волонтерська спільнота «Україна переможе»
  • Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну»
  • Громадська організація «Грузинсько-українська платформа»

Грузинські смаколики для учасників проекту забезпечує кафе «Sho Sho».

Проект реалізується на волонтерських засадах. Щиро дякуємо всім, хто долучився до реалізації цієї ідеї і подарував позитивні емоції нашим захисникам та їхнім родинам!

Коротке відео про початок проекту