НАВЧАЛЬНА ПОЇЗДКА «УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОМ І ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧА САНАЦІЯ В НІМЕЧЧИНІ»

Навчальна поїздка для представників ресурсних центрів та громадських об’єднань з пост-радянських країн в м Берлін продовжує серію навчальних заходів в рамках проекту HOME. Захід відбудеться з 5 по 9 грудня 2016 року.

Організатор поїздки – Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (ІВО, м Берлін).
Навчальна поїздка в м Берлін надає можливість познайомитися з німецьким досвідом і безпосередньо поспілкуватися з колегами, які працюють в житловому секторі Німеччини.

В рамках поїздки експерти з Азербайджану, Білорусі, Німеччини, Грузії, Молдови та України вивчать досвід за наступними темами:
• політика Німеччини з енергозбереження в будівлях і її результати;
• практика управління багатоквартирними будинками;
• організація та функціонування об’єднань власників житла багатоквартирного будинку;
• досвід співпраці з населенням з питань модернізації та енергозбереження житла;
• формування безбар’єрного середовища і міське планування.

Програма поїздки різноманітна і передбачає зустріч як з державними органами з обговорення політики в області енергозберігаючої санації будівель, так і відвідування об’єктів для демонстрації отриманих результатів.

Учасники заходу відвідають житлове підприємство в Постдам, познайомляться з роботою Німецького енергетичного агентства DENA, зустрінуться з бізнес-організаціями, що спеціалізуються на проведенні термомодернізації будівель. Питання формування безбар’єрного середовища і просування принципу інклюзивності (одна з цілей глобального розвитку) будуть обговорюватися під час відвідування району масової санації в м Берлін – Марцан-Хеллерсдорф і Потсдам-Древітц.

Навчальний захід передбачає активне обговорення проблем житлового сектора в пост-радянських країнах за участю експертів з Німеччини, що дозволить підготувати рекомендації для внесення змін до національного законодавства і роботу в галузі житлового сектора та енергозбереження в країнах-партнерах проекту «HOME» з урахуванням комплексного підходу.
Детальну інформацію про проект «HOME» можна знайти на сайті: www.jildom.com

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.