ТРЕНІНГ ПО СТВОРЕННЮ РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ ТА УПРАВЛІННЮ ЖИТЛОМ

7-8 листопада в рамках проекту НОМЕ в Мінську відбувся тренінг по створенню Ресурсних Центрів, а також по управлінню житлом і енергозберігаючою санацією.

У роботі семінару приймають участь експерти з Азербайджану, Білорусі, Німеччини, Грузії, Молдови, Латвії та України. Експерти обговорили досить широкий спектр тем, пов’язаних з управлінням житловим фондом.

Окрема увага булла приділена організації роботи Ресурсних центів. Учасників заходу ознайомили з програмою тренінгів для власників житла, а також з роботою товариств власників житла на прикладі товариства «Квартал Зелений бор». Разом з новими житловими забудовами учасники семінару ознайомились також із управлінням житлом на прикладі п’ятиповерхової забудови 1968 року.
Про пактичний досвід управлінням житом (організація і проведення зборів власників житла, фінансова звітність та планування, енергозберігаюча санація: технічні аспекти та інформаційна робота з мешканцями в період проведення санації) учасникам тренінгу розповіли Вернер Меркель (директор і співзасновник сервісної управляючої компанії із Германії), Юріс Віджіс (член правління управляючої компанії із Латвії) та Бернхард Шварц (кервник проектів ІВО із Германії).

Захід проводиться в рамках проекту «На шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об’єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні». Проект спрямований на підтримку національних реформ та зміцнення ролі громадянського суспільства в галузі управління житловим господарством.

Організатори семінару – Міжнародна асоціація менеджмента нерухомості, м.Мінськ (Білорусія), Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (ІВО), м Берлін (Німеччина).

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.