VIII МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ “ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА”

1-2 листопада 2016 року представники ГО «Мама-86-Одеса» прийняли участь VIII Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі “Енергоефективність та відновлювана енергетика” (м. Київ).

Традиційно спікером Форуму окрім представників влади, дипломатичного корпусу та міжнародного суспільства була Громадська діячка, Народний депутат України V скликання, українська співачка – Руслана Лижичко. Саме приклад відомих та авторитетних особистостей сприяє довірі українського суспільства до реалізації державної політики з енергоефективності.
Про результати реалізації деяких заходів державної політики з підвищення енергоефективності в житловій сфері свідчать дослідження проектів IFC та USAID разом з національними партнерами (Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України). Дослідження “Ефективність державної підтримки енергоефективних заходів у приватних домогосподарствах” показало, що власники приватних домогосподарств, які провели утеплення житла за Урядовою програмою, на третину зменшили споживання газу, а в деяких випадках – навіть вдвічі.
Також під час Форуму були обговорені можливості залучення «зелених» інвестицій у регіони України, успішний досвід впровадження енергоефективних заходів серед ОСББ та енергосервіс у бюджетній сфері: перші успіхи, перспективи удосконалення та потенціал інвестицій.
Організатор заходу: Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.