СЕМІНАР «ПЕРСПЕКТИВИ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ НА ОДЕЩИНІ»

25 жовтня 2016 р. відбувся семінар «Перспективи підвищення енергоефективності на Одещині».

Робота семінару розпочалась із актуальних питань про підвищення енергоефективності на об’єктах соціальної сфери (можливості і бар’єри, потенціал залучення міжнародної допомоги тощо). Важливо відмітити, що акцент спікерів, зокрема директора ТОВ «Відновлювальні ресурси» В’ячеслава Браверманна, був зосереджений на здоров’ї людей і безпосередньому зв’язку між підвищенням енергоефективності та умовами життя людей. Адже найвищою цінністю є життя людини, а за даними ВОЗ Україна займає І місце у світі по числу померлих від забруднення повітря.
Надзвичайно цікавою і пізнавальною була сесія по ЕСКО-механізму у соціальній сфері.
Найактивнішою була третя робоча сесія «Підвищення енергоефективності в житловій сфері», на якій зібрались голови та представники ОСББ. Про міські програми з енергоефективності поінформувала заступник директора департаменту економічного розвитку Лиманська Олена. Практичний досвід проведення санації житлових будинків та інформація щодо перспектив впровадження програм по компенсації частини вартості матеріалів на впровадження проектів з енергоефективності на разі надзвичайно цікавлять голів та представників ОСББ.
Також в рамках третьої робочої сесії було презентовано Одеський Ресурсний Центр для ОСББ Одеської області. Фахівці Ресурсного центру надають консультаційну допомогу та поширюють інформацію про організацію і функціонування ОСББ. В Ресурсному центрі надаються фахові консультації щодо створення ОСББ, кадрового забезпечення та діловодства. Ресурсний центр працює з понеділка по четвер з 10.00 до 13.00 години за адресою м.Одеса, вул. В.Терешкової, 15, офіс 107. Також Одеський Ресурсний Центр надає регулярні консультації по телефону «гарячої лінії» (048) 784-04-39.

Організатори:
Громадська організація «МАМА-86-Одеса»
Громадська організація «Енергійна країна»
Комунальне підприємство «Одеська енергозберігаюча компанія»
Асоціація «Одеський Житловий Союз»
Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.