НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР – УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ СЕКТОРОМ І ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА САНАЦІЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Семінар у Львові продовжив серію навчальних заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації співробітників ресурсних центрів.

З 12 по 16 вересня 2016 р у м. Львів в рамках проекту «HOME – На шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об’єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні» пройшов навчальний семінар.

Семінар у Львові продовжив серію навчальних заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації співробітників ресурсних центрів, створених в країнах-партнерах проекту. Ресурсні центри створюються для надання інформаційної та консультаційної допомоги власникам житла з метою підвищення рівня знань в питаннях житлового господарства.

Експерти з Азербайджану, Білорусі, Німеччини, Грузії, Молдови, України обговорять досвід своїх країн з питань:
– Створення системи управління житлом;
– Переваг та недоліків управління багатоквартирними будинками через об’єднання власників;
– Технічного адміністрування в спільному домоволодінні;
– Розробки та впровадження навчальних програм в ресурсних центрах для різних цільових груп.

Для обміну досвідом кращих практик управління житловим господарством для учасників семінару був організований візит до об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Оберіг» та Львівського міського ресурсного центру для об’єднань власників. Навчальна екскурсія в м Жовква познайомила учасників навчального тренінгу з практикою енергоефективної санації і досвідом співпраці різних зацікавлених сторін в напрямку підвищення енергоефективності міст.

Організатори семінару – Громадська неприбуткова організація «Львівська асоціація власників житла і керуючих житловою нерухомістю», Україна, Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (ІВО), м Берлін (Німеччина).
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ СЕКТОРОМ