ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА ОДЕЩИНА»

З метою залучення учнівської та студентської молоді, окремих громадян або громадських об’єднань та родин до впровадження заходів зі збереження, відновлення та раціонального використання енергії з 1 лютого 2017 року до 27 травня 2016 року на Одещині проходить конкурс «Енергоефективна Одещина».

Конкурс «Енергоефективна Одещина» спрямований на:
– поширення інформованості про необхідність дбайливого ставлення до природних ресурсів;
– висвітлення актуальних проблем стану забезпечення населення енергоресурсами;
– виховання ощадливого ставлення до використання паливно-енергетичних ресурсів шляхом навчання і широкої популяризації економічних, екологічних і соціальних переваг енергозбереження.
– виконання практичних заходів по збереженню енергії та впровадження позитивної практики раціонального енергокористування;

Організаторами конкурсу є:
– Громадська організація «МАМА-86-Одеса»
– Громадська організація «Енергійна країна»
– Комунальне підприємство «Одеська обласна енергозберігаюча компанія»

Конкурс проводитиметься у 4 номінаціях:
1. Малюнок.
2. Фото позитивних прикладів енергоефективності та негативного досвіду енерговитратності. Назва номінації «Фото позитивних прикладів енергоефективності та негативного досвіду марнотратного енергоспоживання. Назва номінації «7 чудес енергоефективності в житлових будівлях Одещини»
3. Заходи з енергозбереження – «Енергоефективна родина».
4. Девізи та речівки.

До участі у конкурсі «Енергоефективна Одещина» запрошуються школярі та студенти, а також окремі громадяни або громадські об’єднання. Участь сімей вітається!

Усі конкурсні роботи надсилаються на поштову адресу Комунального підприємства «Одеська обласна енергозберігаюча компанія» (65039, м. Одеса, пр.Шевченко, 4а) у вигляді листів, посилок, з поміткою на конкурс «Енергоефективна Одещина» за рахунок учасників конкурсу (відправника).
Відібрані конкурсною Комісією роботи поверненню не підлягають.

Конкурс проводиться за підтримки уряду Німеччини в рамках реалізації Проекту GIZ «Створення енергетичних агентств в Україні» в партнерстві з Одеським Муніципальним Енергетичним Агентством.

Положення про конкурс скачуйте тут.