Питання негативних транскордонних впливів Молдавської ДРЕС на громади Одеського регіону.

На Четвертому засіданні Комісії зі сталого використання та охорони басейну р. Дністер розглядатиметься питання негативних транскордонних впливів Молдавської ДРЕС на громади Одеського регіону.

21-24 листопада 2023 року відбудеться Четверте засідання Комісії зі сталого використання та охорони басейну р. Дністер (далі - Комісія). Анотований порядок денний Четвертого засідання Комісії англійською, румунською та українською мовами можна подивитися на сайті Комісії https://dniester-commission.com/

На Четвертому засіданні Комісії також розглядатиметься питання негативних транскордонних впливів Молдавської ДРЕС на громади Одеського регіону. В пункті 6.1. Анотованого порядку денному це питання зазначено наступним чином: Ризики, пов’язані з діяльністю ЗАТ «Молдавська державна районна електростанція» (далі - Молдавська ДРЕС), у тому числі експлуатацією Кучурганського водосховища.

Фільм-розслідування про Молдавську ДРЕС, який  підготували ГО “Зелений лист” спільно з журналістами молдавського телеканалу TV8 за підтримки Journalismfund Europe.