Українсько-грузинський проект «ДІТИ ХОЧУТЬ МИРУ»

Війна забирає найдорожче, що є у людини, - рідних і близьких людей. На жаль, багато українських дітей втратили на війні не тільки домівки, але й батьків. Багато дітей досі чекають з війни найрідніших і щоранку просинаються з єдиною мрією – щоб батько повернувся живим додому…
Благодійний фонд «Аліло 2015» (Грузія) з 2017 року організовує для дітей українських захисників соціальний проект з реабілітації та культурного обміну. «Діти хочуть миру». Цей проект був створений для моральної та психологічної підтримки дітей, чиї батьки захищають (захищали) незалежність і територіальну цілісність Батьківщини, а також для розвитку «народної» дипломатії та посилення дружніх відносини між грузинськими та українськими дітьми; ознайомлення з культурою, історією і традиціями дружньої українцям Грузії. Проект реалізується за підтримки Посольства України в Грузії.

Основні завдання проекту:
1. Забезпечення психологічної реабілітації дітей;
2. Покращення фізичного, морального та емоційного стану дітей;
3. Знайомство українських дітей з грузинською історією, культурою та традиціями;
4. Знайомство українських дітей з визначними грузинськими перемогами у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність;
5. Розвиток «народної» дипломатії між українськими і грузинськими дітьми.

Через повномасштабну криваву війну, яку росія влаштувала на території всієї України, кількість дітей які потребують такої реабілітації значно збільшилась. У цьому році перша група дітей вже відвідала Грузію і реабілітаційна програма допомогла дітям відчути любов і турботу наших друзів-грузинів, відчути безпеку і насолоду літнім відпочинком, познайомитись з історією, культурою і традиціями грузинського народу.
На даний час Чорноморський жіночий клуб разом з партнерськими організаціями формує другу групу дітей (орієнтовно 20 дітей), які прийматимуть участь у соціальному українсько-грузинському проекті у липні та у серпні.

Приймаюча сторона забезпечує для дітей безкоштовне:
- проживання у прекрасному пансіонаті сімейного типу в курортній зоні Гоніо;
- збалансоване трьохразове харчування з участю у майстер-класах з приготування традиційної грузинської кухні;
- насичену інформаційно-культурну програму
- участь у патріотичних та комунікаційних заходах
- трансфер по Грузії

Для покриття транспортних витрат з України до Грузії та з Грузії до України (автобус, авіапереліт) ми збираємо кошти на рахунок благодійного фонду «Здійснити мрію». Якщо Ви маєте бажання допомогти дітям наших захисників отримати позитивні емоції та гарно провести канікули у дружній доброзичливій атмосфері – долучайтесь!
Реквізити для перерахування коштів наведені нижче. При переказі коштів, будь ласка, вказуйте призначення доната: «проект ДІТИ ХОЧУТЬ МИРУ»

Реквізити для перерахунку коштів в євро:

Реквізити для перерахунку коштів в доларах: