УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМ СЕКТОРОМ І ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА САНАЦІЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Семінар проводився в рамках проекту «На шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об’єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні».

Одна з цілей проекту – створити в країнах-партнерах 11 ресурсних центрів (РЦ) для надання інформаційної та консультаційної підтримки власникам житла з метою підвищення рівня знань в питаннях житлового господарства. Семінар в Баку відкрив ряд навчальних заходів, завдання яких підвищити кваліфікацію співробітників, розвинути потенціал ресурсних центрів. З метою обміну досвідом в області ЖКГ наступні семінари пройдуть у всіх країнах-партнерах проекту.

На семінарі в м Баку обговорюватимуться дві основні теми:
– Форми управління багатоквартирними будинками: перспективи та складності кожної форми управління, процедури створення товариств власників / об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, мотивація і робота з власниками житла;
– Енергозберігаюча санація і модернізація багатоквартирних житлових будинків: основні підходи, законодавчі аспекти, технічні рішення та залучення населення.

Під час семінару були напрацьовані тези для визначення перспективних напрямків для підтримки національних реформ країн-партнерів у житловій сфері з метою розвитку багаторівневого управління та зміцнення об’єднань власників житла.