2-ИЙ ФОРУМ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО ПАРТНЕРСТВА

Головним меседжем форуму став виступ Руслани Лижичко, яка презентувала свою модель енергетичної реформи «Енергія одного українця». Громадська діячка впевнена, що тільки спільними зусиллями громадськості, уряду та західних інституцій можливо викликати довіру у людей до реформи енергоефективності. Також Руслана розповіла про власний енергоактивний будинок з метою залучення українців до енергоефективного стилю життя!

Про важливість і актуальність заходу свідчила присутність перших осіб як національних, так і міжнародних інституцій, які працюють в Україні. Так під час офіційної церемонії відкриття форуму виступили: Прем’єр-міністр України В.Б. Гройсман, Віце-премєр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Г.Г. Зубко, Народна артистка України, активна громадська діячка Руслана Лижичко, керівник проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», директор проекту GIZ «Енергоефективність у громадах», керівник проекту IFC «Енергоефективність у житловому секторі в Україні», представники інших міжнародних фондів.
До заходу, організованого Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, долучилися понад 600 учасників з усієї України.

Під час форуму було розглянуто такі питання:
– національні та регіональні досягнення в енергоефективності житлового фонду;
– енергосервіс: світові практики в реаліях України;
– енергосервіс в бюджетній та житловій сферах;
– підтримка міжнародних інституцій впровадження енергосервісу в Україні: кредити, гранти, консалтинги.

http://omr.gov.ua/ru/news/83204/
http://saee.gov.ua/uk/news/1131