АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ ТА ЗАСОБИ ЇХ ВИРІШЕННЯ ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ КОШТІВ МІЖНАРОДНОЇ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ

18 лютого 2016 року відбувся Круглий стіл, що був присвячений питанню об’єднання зусиль Одеської обласної ради, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інституцій та громадських організацій регіону щодо реалізації проектів міжнародної технічної допомоги.

В засіданні круглого столу прийняв участь Голова обласної ради Анатолій Урбанський, який повідомив, що в бюджеті 2016 року Одеська обласна рада передбачила кошти для спів фінансування проектів, що реалізуються в рамках проектів міжнародної технічної допомоги та спрямовані на енергозбереження, вирішення соціально-економічних проблем та розвиток інфраструктури регіону.
Представниками громадських організацій було запропонована ідея створення спеціального фонду, в якому будуть акумулюватися кошти на спів фінансування проектів, що реалізуються в рамках проектів міжнародної технічної допомоги.
Представники комунального підприємства «Бюро регіонального розвитку», Департамент інвестиційної політики Одеської обласної ради, громадські організації та інші зацікавлені сторони домовилися щодо напрацювання умов подальшої співпраці в реалізації проектів міжнародної технічної допомоги.